مکانیک خودرو ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، آدرس ، شماره تلفن و …. را در اختیار این سایت قرار می دهید. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مکانیک خودرو تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

پس از ورود به این سایت، شما به عنوان کاربر سایت مکانیک خودرو شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت، سابقه سفارشات و اطلاعات فردی شما در اختیار این سایت قرار می گیرد . حفظ و نگهداری رمز عبور برعهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. مکانیک خودرو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد .

مکانیک خودرو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مکانیک خودرو می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند  .

مکانیک خودرو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن و راحت را برای همه کاربران فراهم آورد .